Reference

Reference

CESTOVÁNÍ S HORKOU LINKOU V ZÁDECH.
Dříve, když jsem chtěla vycestovat do zahraničí, volila jsem cestovky. Měla jsem pocit, že je o mě dokonale postaráno, přesně tak, jak je ukázáno v nafocených barevných katalozích.
Lákalo mě ale cestování na vlastní pěst. Na jedné straně byla touha po svobodě, na druhé touha mít zázemí, které mě podrží, když půjde na cestách tzv. do tuhého. Říká se, že když upřímně vyšleme přání, tak se splní.
Do života mi přišel on-line portál Fireflies, můžu cestovat kam chci, kdy chci, jak chci, s kým chci. V pohodlí svého domova si naskládám všechny požadované služby do košíku - ubytování se stravováním, s wellness službami, letenky, transfer, půjčení auta, vstupenky na lokální programy, pojištění - a objednám. Cestujeme po Čechách a Moravě, Evropě, ale lze navštívit jakoukoli zemi na všech kontinentech.
Baví mě plánovat, organizovat, podělit se, inspirovat ostatní, poznávat nové lidi. Horká linka v našem jazyce je v pohotovosti 7 dnů v týdnu 24 denně. Mám s ní jistotu a bezpečí na všech mých cestách s sebou.
S portálem jsem navštívila: Spojené Arabské Emiráty, Itálii, Maltu, Španělsko, Francii, Kubu, Madeiru, Thajsko, Seychely, Etiopii, Maledivy, Sardinii, Portugalsko, Mad´arsko, Řecko, Rakousko, USA – Floridu. Obeplula jsem Středozemní moře. A čeká mě mnoho dalších cest.

Haló člověče, máš-li touhu, přidej se!
Mgr. Lenka Hantlová Andrlíková
Také rád cestuješ a poznáváš Svět? Chtěl bys cestovat i víc, nebo na vzdálenější místa a na delší dobu? Cestovat se dá mnoha způsoby, to jo, zvlášť v dnešní době  Já ale od roku 2017 cestuji jinak, moudře a svobodně. Dokonce tak, že na můj účet přibývá. Takto jsem procestoval jako první Srí Lanku a ani ne do roka Bali, ráj na Zemi. Navštívil jsem Šanghaj, Barcelonu, Callelu ve Španělsku. Párkrát Budapešť, spoustu míst i po naší krásné České Republice. Dále Egypt a s kamarádkou jsme procestovali Spojené Státy Americké. Každému to přeji zažít. Jsem tak moc vděčný, že mi cestovatelský portál Fireflies přišel do života, a že jsem udělal jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí. A také, že se díky tomu potkávám s úžasnými lidmi. Několik lidí, kterým jsem portál Fireflies ukázal, se tak podívalo do různých zemí Evropy, také navštívili Maledivy a mojí kamarádi poznávali Thajsko. To je tak krásný pocit, když díky Vám někdo zažívá relax, odpočívá a sbírá parádní zážitky.
Josef Škeříkwww.cestasrdcem.eu
Všichni, kdo mě znají, tak vědí, že jsem celý svůj dosavadní život jen dřel v práci. Od rána do včera, o víkendech, o svátcích ... Moji kamarádi šli vždy stranou, vše se podřizovalo společnostem, pro které jsem pracoval.
Jsem člověk slušně vychovaný, férový, velmi pokorný a nenáročný. Loňský rok 2019 byl pro mě ovšem ve všech směrech zlomový.
„Už takto odmítám přežívat“, řekl jsem si. Chci ŽÍT! Chci se věnovat rodině, přátelům, kamarádům a hlavně sobě! Povězte mi sami upřímně ... vás baví věnovat skoro veškerý čas svým zaměstnavatelům? Neustále řešit, kdy si udělat na koho čas, nestíhat, nemít kvůli tomu všemu náladu na nikoho okolo, špatně spát, řešit peníze, vyčerpanost, atd ...? Už čtyři roky se věnuji cestovatelskému projektu.. Neuvěřitelnému projektu, o kterém bych ještě před čtyřmi lety možná řekl (díky mému dosavadnímu zaměstnání v "tvrdém a neúprosném" obchodu), že se jedná o nějakou pomíjivou záležitost a pitomost.
Jenže - já 4 roky svobodně zdarma cestuji a navíc i slušně díky tomu vydělávám a víte co? Ono to prostě funguje. Konečně žiju! Poznávám spousty zemí, o kterých by se mi dříve ani nesnilo, mám mnoho přátel, vstávám v kolik chci, svůj čas si organizuji podle svých potřeb.
Jsem klidnější, nebudím se, věnuji se svému tělu a duši. Mám radost ze života. Všichni ti škarohlídi, kteří mě odrazovali, se dnes vracejí a ptají, co mají udělat pro to, aby si život ulehčili.
A co si budeme nalhávat - i spousty z vás, kteří to nyní čtete, si můžete myslet svoje. Jenže rozdíl mezi "Romanem 2019" a "Romanem 2020" je ten, že je mi to vlastně jedno. Jsem přemýšlivý a než se pro něco rozhodnu, vše si ověřím, vyzkouším.
Jsem Kozoroh - takže po počátečním "oťukání" je to pak láska na celý život. A stačí udělat jen rozhodnutí.
Takže, kdo má trochu za ušima, udělá totéž co já. ROZHODNUTÍ!
Roman Boniscestovatel