Hory nebo moře?

Lidé se často dělí do dvou skupin a to na „milovníky hor“ a „milovníky moře“. Nevím, jak to máte vy, ale já miluji obojí.

Hory mě doslova fascinují. Jsou majestátné a famózní a nabízejí takovou podívanou, která se musí zažít na vlastní oči. Když je krásné počasí a zapadá slunce a vy jste zrovna ve výšce nad mraky, je to neopakovatelný zážitek. V horách si uvědomuji, jak jsme jako lidé „malinkatí“. Cítím obrovskou pokoru a zároveň si užívám neopakovatelnou atmosféru té chvíle.

Často si říkám, jak vůbec mohlo něco takového vzniknout a zažívám krásné pocity, že toho můžu být součástí.

Samozřejmě, že když chceme zažít krásné výhledy a západy slunce v horách, musíme často obětovat své vlastní pohodlí a někdy s vypětím všech sil někam vylézt. Ale jak už to bývá, cesta na vrchol nemusí být jednoduchá, ale ten výhled pak stojí zato a člověk zapomene na všechny útrapy.

A jak to máte vy? Jedete raději k moři? Já mám moře moc ráda. Dá se u něho báječně relaxovat a doplnit si energii. Východy a západy slunce u moře mají své neopakovatelné kouzlo a také večerní koupání, kdy už není na plážích spousta lidí, má něco do sebe.

Miluji šumění moře a pohled na vlny se mi nikdy neomrzí. A protože mám od svých spolucestovatelů spoustu inspirace, kam k moři vyrazit, těším se na další cesty a objevování nových destinací, kde si budu moci užívat procházky po plážích, průzračnou vodu a báječné koupání.

Přeji vám také krásné zážitky z vašich cest, ať už se vydáte na hory nebo k moři. A vězte, že s naším portálem se vám otevřou netušené možnosti, kam se vypravit. (odkaz na podstránku výhod cestování s on-line portálem Fireflies – text po kliknutí na úvodní stránce na tlačítko VSTUPTE DO NAŠEHO SVĚTA.)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.