Nejčastější otázky

Je to pro mě?

Jestli milujete svobodné cestování, kde si vše objednáte podle svých představ a nechcete spoléhat na někoho jiného, je to pro vás ta nejlepší varianta.

Kdo mě naučí pracovat s portálem?

Vyhledávání na portálu je velmi intuitivní. Rádi vás zaškolíme a také přímo na portálu jsou výuková videa, která můžete shlédnout, pokud potřebujete konkrétní informace.

V čem mi vlastně registrace pomůže?

Budete mít svoji cestovní kancelář doma v počítači a můžete cestovat za velmi zajímavé velkoobchodní ceny, případně zprostředkovat dovolenou svým přátelům a známým. A také si kompletně celou dovolenou poskládáte na jednom portálu. K dispozici budete mít i mnohem širší nabídku než vám poskytne klasická cestovní kancelář.

Co když nemám s kým cestovat?

V našem klubu cestovatelů si zajistíte nejen dovolenou sami pro sebe, ale můžete se zúčastnit i společných pobytů v zahraničí s ostatními členy. Tyto akce jsou velmi oblíbené a také počet účastníků každým rokem stoupá. Jsme totiž báječná parta.

Co když nemám na cestování dost peněz?

Tento portál je geniálně vymyšlený. Můžete si vybrat různé varianty dovolených, které budou podle vašich představ a možností. A když budete spokojeni a doporučíte používání portálu někomu ze svých přátel, rodiny, nebo známých a on se rozhodne pro registraci, dostanete provizi. Tím si zajistíte příjemný příjem a časem můžete cestovat úplně zadarmo. Nevěříte? Funguje to. Máme to už vyzkoušené.

Co když neumím cizí jazyk a bojím se cestovat do zahraničí?

V případě potřeby máte k dispozici horkou linku, a to 24 hodin 7 dní v týdnu. Kdykoli se můžete na její pracovníky obrátit a požádat je o radu nebo pomoc.

Baví mě cestovat a chci se tomu věnovat profesionálně, ale nemám potřebné vzdělání. Je to i pro mě?

Ano, velice rádi Vás uvítáme jako své spolupracovníky. Máme propracovaný systém vzdělávání, a jestli to myslíte s podnikáním v cestovním ruchu vážně, můžete si zajistit nejen neomezený příjem, ale také cestovat zdarma, kam budete chtít.

Jak to funguje, když se zaregistruji jako spolupracovník, co se bude dít potom?

Ujme se vás člověk „služebně starší“, který má s portálem už víceleté zkušenosti a pomůže vám zorientovat se na začátku. Brzy vše pochopíte a naučíte se a můžete pak už pracovat sami. Není to složité. Když ale budete potřebovat, kdykoliv se můžete na někoho ze zkušenějších kolegů obrátit. Nikdo vás nehodí do vody, abyste plavali sami nebo se dokonce začali topit. Takhle to u nás nefunguje. Ceníme si týmové práce a kolegiality.

Proč si mám domluvit osobní schůzku?

Chceme se Vám maximálně věnovat a předat hned na začátku kompletní informace. Zodpovíme případné dotazy a povíme si o možnostech, jak s naším on-line portálem cestovat nebo si případně i vydělávat, pokud by Vás zajímala tato možnost a chtěli jste časem cestovat tak, aby přibývalo do vaší peněženky.

Tento projekt je ojedinělý a nadčasový a zaslouží si být představen jinou formou, než poskytováním útržkovitých informací například prostřednictvím telefonu, mailu nebo jiných zpráv. Osobní setkání s Vámi je pro nás prioritou.

Co když si tento způsob cestování nevyberu?

Nic se neděje, každému vyhovuje něco jiného. Respektujeme Váš názor. Představíme Vám příležitost a pak už je jen na Vás, jak se rozhodnete.